ACVyškov Start VoIP podpora Zákaznický portál 27-05-2024

AC Vyškov

poskytovatel připojení k internetu a dalších služeb

Služby - hlasové služby

Specifikace

Pro zákazníky vysokorychlostního internetu nabízíme širokou nabídku hlasových služeb plně srovnatelnou s klasickou pevnou linkou - s rozdílem, že neplatíte přemrštěný měsíční paušál a voláte za mnohem výhodnější ceny. Služba je realizována technologií VoIP (Voice over IP - hlas přenášený po IP síti) a nevyžaduje tak žádnou dodatečnou kabeláž k již zavedenému internetu od naší firmy.

Z technických důvodů tuto službu nabízíme pouze zákazníkům ACVyškov, kteří již mají zaveden internet od nás. Společná dodávka konektivity a hlasových služeb je klíčová pro vysokou kvalitu a dostupnost služby. Další předností tohoto řešení pro zákazníka je společná technická podpora pro internet i hlasové služby. Telefonní ústředna přímo na síti ACVyškov pak řeší problémy, které se jinde vyskytují s tzv. překladem IP adres.

Koncová zařízení

Služba je provozována otevřeným protokolem SIP 2.0, proto budete potřebovat koncové zažízení podporující tento protokol. Nejjednodušší možností je softwarový telefon do PC a sluchátka s mikrofonem. Nevýhodou takového řešení je trvale zapnutý počítač.

Doporučeným koncovým zařízením jsou IP telefony, které si můžete vybrat v naší Nákupní zóně.

Telefonní čísla

V rámci zřízení služby získává zákazník zdarma ke každému svému přípojnému místu jedno telefonní číslo dle vlastní volby. Čísla se přidělují z rozsahu 517 440 000 až 517 449 999. Některá čísla jsou předem oddělena pro použití jako tzv. VIP čísla - např. 517 444 444. VIP čísla jsou zpoplatněna měsíčním příplatkem dle ceníku. U ostatních čísel se platí pouze základní měsíční paušál dle ceníku.

Zda je konkrétní číslo volné si můžete ověřit zde: 517 44

Další možností, kterou nabízíme, je převod čísla od jiného poskytovatele k nám. Poplatek za tuto službu naleznete v ceníku, bližší informace na dotaz.

Telefonní seznam

Telefonní číslo účastníka lze bezplatně zveřejnit v bílé části tel. seznamu buď pro bytové stanice nebo pro stanice organizací v tzv. základním rozsahu. Zveřejnění v nadstandartním rozsahu zpoplatňuje vydavatel Zlatých stránek na základě smlouvy s účastníkem.

Ceník

Aktuální ceny našich hlasových služeb naleznete v ceníku.

Patička

ACVyškov, Zámecká 2, 682 01 Vyškov, tel./fax: +420 517 341 565
kontaktní email: info@acvyskov.cz; design & CSS: Jiří Pytela