ACVyškov Start VoIP podpora Zákaznický portál 25-04-2024

AC Vyškov

poskytovatel připojení k internetu a dalších služeb

Služby - hosting

Hostingové služby

Na našich serverech nabízíme kompletní hostování domén. Pro hostované domény zajišťujeme registraci domény či převod odjinud, administrativní údržbu a úhradu všech potřebných poplatků, provoz DNS serverů,.WWW serverů a poštovního serveru. V poplatcích za hosting je zahrnuta cena přenosu neomezeného množství dat z/do našeho serveru na/z Internetu. Pro servery využíváme výhradně spolehlivé počítače na platformě Intel x86 s operačním systémem Linux.

Webové stránky

Webové stránky vystavené na našem serveru jsou dostupné komukoliv na Internetu, jejich obsluhu zajišťuje populární Apache. Prostředí webserveru nabízí také podporu skriptovacího jazyka PHP4 a databáze MySQL. Provoz databázového serveru je za příplatek. Nahrávání a údržba stránek se provádí přes FTP protokol. Poplatek za provoz domény zahrnuje neomezený počet přístupů ke stránkám , neplatíte tedy za to, kolikrát se na vaše stránky někdo podíval. Nemáte-li ještě webové stránky vytvořeny, nabízíme vám naše webdesignové služby.

E-mailové schránky

Pro hostovanou doménu udržujeme poštovní server a na něm poštovní schránky. Alternativně lze dohodnout přeposílání pošty na SMTP server zákazníka. Veškerá pošta procházející přes náš server je kontrolována antivirovým programem. Přístup do schránky je přes protokol POP3 nebo webové rozhraní.

Ceník

Aktuální ceny všech našich hostingových služeb naleznete v ceníku.

Patička

ACVyškov, Zámecká 2, 682 01 Vyškov, tel./fax: +420 517 341 565
kontaktní email: info@acvyskov.cz; design & CSS: Jiří Pytela