ACVyškov Start VoIP podpora Zákaznický portál 25-04-2024

AC Vyškov

poskytovatel připojení k internetu a dalších služeb

Služby - Připojení domácností na sídlištích připojených opticky

Přípojení k internetu

Připojení bytů na sídlišti - domy s 20 a více byty jsou propojeny místní sítí LAN a pro všechny uživatele je zřízen jeden optický spoj (optické kabely v zemi, laserové pojítko). Díky tomu jsme schopni ušetřit provozní náklady a náklady na údržbu. Můžeme vám tak nabídnout lepší podmínky než u připojení jednotlivců.

Z technických důvodu se tato nabídka zatím týká jen konkrétních oblastí.

Oblasti pro které platí tato nabídka


Warning: parse_ini_file() [function.parse-ini-file]: open_basedir restriction in effect. File(/var/www/mall/optika.ini) is not within the allowed path(s): (/httpd/int0025/:/var/www/uploads/:/usr/share/php/:/tmp/) in /httpd/int0025/sluzby2opti.php on line 63

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /httpd/int0025/sluzby2opti.php on line 65

Warning: filemtime() [function.filemtime]: open_basedir restriction in effect. File(/var/www/mall/optika.ini) is not within the allowed path(s): (/httpd/int0025/:/var/www/uploads/:/usr/share/php/:/tmp/) in /httpd/int0025/sluzby2opti.php on line 72
Poslední aktualizace údajů: 1.1.1970

Specifikace služby

 • Internet Vám bude k dispozici ihned, když zapnete počítač.
 • Účtujeme pouze data - neplatíte za čas strávený čtením www stránek.
 • Rychlost několikanásobně vyšší než běžný modem.
 • Servisní technik Internetu zdarma přímo na Vašem sídlišti.

Instalační poplatky

Instalační poplatky se liší podle délky smlouvy, kterou s námi uzavřete. U nás máte ale na výběr i instalaci bez dlouhodobé smlouvy pouze s 3 měsíční výpovědní lhůtou.

 • Se smlouvou na 3 roky 199,-Kč (s následnou 3 měsíční výpovědní lhůtou)
 • Se smlouvou na 2 roky 499,-Kč (s následnou 3 měsíční výpovědní lhůtou)
 • Se smlouvou na 1 rok 799,-Kč (s následnou 3 měsíční výpovědní lhůtou)
 • Bez závazku 999,-Kč (s 3 měsíční výpovědní lhůtou)

Jednotlivé tarify - Podmínky platné od 1.10.2012

 • Tarif BoD (Browsdám OptiDynamicky) s měsíčním udržovacím poplatkem 320,-Kč - 550,-Kč s neomezeným objemem přenesených dat a vysokou rychlostí bez agregace. Cena se odvíjí podle počtu přenesených dat ve dvou skocích: 320,-Kč do 10GB dat a 550,-Kč nad 10GB dat, jak je vidět na grafu. Data jsou počítána jako součet stažených a odeslaných dat. Rychlost 80Mbps pro download a 8Mbps pro upload je vyhrazená pro zákazníka celý den bez ohledu na množství přenesených dat. Tato vyhrazená rychlost se vztahuje na tzv. klasifikované služby*. Každý den od půlnoci do 7 hodiny ranní je rychlost navýšena až na 80Mbps download / 15Mbps upload.

  Graf tarifu BoD na sídlištích.

 • Tarif BoE Basic (Browsdám OptiEkonomicky Basic) s měsíčním udržovacím poplatkem 299,-Kč - vysoká rychlost za výhodnou cenu. Datově neomezený a neagregovaný internet se základní rychlostí 30Mbps pro download a 3Mbps pro upload. Rychlost je vyhrazená pro zákazníka celý den bez ohledu na množství přenesených dat. Tato vyhrazená rychlost se vztahuje na tzv. klasifikované služby*. Každý den od půlnoci do 7 hodiny ranní je rychlost navýšena až na 80Mbps download / 15Mbps upload.
 • Tarif BoE Standard (Browsdám OptiEkonomicky Standard) s měsíčním udržovacím poplatkem 390,-Kč - vysoká rychlost za výhodnou cenu. Datově neomezený a neagregovaný internet se základní rychlostí 50Mbps pro download a 5Mbps pro upload. Rychlost je vyhrazená pro zákazníka celý den bez ohledu na množství přenesených dat. Tato vyhrazená rychlost se vztahuje na tzv. klasifikované služby*. Každý den od půlnoci do 7 hodiny ranní je rychlost navýšena až na 80Mbps download / 15Mbps upload.
 • Tarif BoE Expert (Browsdám OptiEkonomicky Expert) s měsíčním udržovacím poplatkem 490,-Kč - vysoká rychlost za výhodnou cenu. Datově neomezený a neagregovaný internet se základní rychlostí 75Mbps pro download a 7Mbps pro upload. Rychlost je vyhrazená pro zákazníka celý den bez ohledu na množství přenesených dat. Tato vyhrazená rychlost se vztahuje na tzv. klasifikované služby*. Každý den od půlnoci do 7 hodiny ranní je rychlost navýšena až na 80Mbps download / 15Mbps upload.

Co od nás získáte

 • Připojení k internetu nonstop 24 hodin denně pracující na vlastní síti nezávislé na pevné lince.
 • Přímá optická trasa z Vyškova do Prahy. (Jsme dva "hopy" od NIXu!)
 • E-mailovou schránku pro elektronickou poštu o velikosti 100MB zabezpečenou antivirovým programem a www prostor pro vlastní prezentaci ve velikosti 50MB. Přístup k nim je zdarma.
 • Přístup k monitorování vytížení linky graficky po 5 minutách a monitorování přenesených MB za měsíc (celkový počet MB je odečítán k poslednímu dni v měsíci a nepočítá se nedokončený MB).
 • Možnost bezplatné komunikace s uživateli v rámci jedné síťě (zóny). Možnost sdílení dat a tiskáren, hraní her po síti, netmeeting - hlasová i video komunikace apod.)
 • Přidělený servisní technik pro danou oblast, který vám vyřeší zdarma problémy s internetem.
 • Komunikace v síti AC Vyškov s 90% slevou (počítá se 1/10 přenesených dat).
 • Rychlost je nastavena pro každého uživatele samostatně a naší firmou je neustále monitorovaná příchozí linka z internetu, která je v případě vytížení posílena. Z tohoto pohledu ji lze považovat za garantovanou.
 • Přidělení veřejné IP adresy jedinečné v celosvětové síti za jednorázový poplatek 500,- Kč.
 • Telefonní číslo 517 44xxxx dle vlastního výběru za 1,-Kč měsíčně. Telefonní poplatky - místní volání od 0,60Kč včetně DPH.

Poznámky

* Klasifikované služby - Do klasifikovaných služeb patří http, smtp a pop3 - tedy prohlížení WWW stránek a práce s e-mailem. Pro ostatní služby není rychlost garantována, může se snížit vlivem priority služeb.

Cena služby

Aktuální cenu všech našich služeb na sídlištích naleznete v ceníku.

Patička

ACVyškov, Zámecká 2, 682 01 Vyškov, tel./fax: +420 517 341 565
kontaktní email: info@acvyskov.cz; design & CSS: Jiří Pytela